Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' Ülker Arena tartışması sürüyor - Spor Keyfi - Spor Haberleri

Ülker Arena tartışması sürüyor

Ülker Arena tartışması sürüyor

Ülker Sports Arena'nın yapımında yolsuzluk, usulsüzlük ve rüşvet olduğunu iddia eden Haluk Tamgaç, 'Futbolizm' adlı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Kanaltürk'teki Futbolizm programında Ülker Sports Arena ile ilgili yasadışı işlemler yapıldığını ancak kendisinin bu konu ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı'na başvurmasına rağmen ifadesinin alınmadığını belirten Tamgaç, ayrıca geçen hafta Kanalturk'te Futbolizm programına çıkmaktan vazgeçmesinin nedenini de ailesinin aldığı tehditler olarak açıkladı.

İşte Tamgaç'ın Ülker Arena ile ilgili o çok önemli açıklamaları;

"SAVCILIĞA BAŞVURDUM AMA İFADEM ALINMADI"

Burada çeşitli oyunlar yapıldı. Proje değişti. 30-40 bin metrkarelik yer legâl halde değil. Emsal dışına çıkamayız diye proje değiştirdiler. Benim istediğim Türkiye Cumhuriyeti savcısının benden ifade alması. Ben başvurdum ama beni ifadeye çağırmadılar.

İNŞALLAH AZİZ YILDIRIM EL ATAR"

Kanuna uydurup 1 ay içinde yasal hale getirmeleri gerekir. Buranın kurtulması ve kusurlu durumdan çıkması için "Kusura bakmayın yanlış yaptık" diyecekler ve buraya para cezası kesecekler. İlgililer başvuracak ve 30 gün içinde yasal hale getirdik diyecekler ve bu işin altından kalkacaklar. Bunun başka yolu yok. İnşallah Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da bu işe el atar.

"CANLI YAYINA ÇIKAMADIM ÇÜNKÜ; TEHDİT..."

İlk yayına gizli takın olarak çıkma nedenim bu konu hakkında bilgi vermek istememdi. Daha sonraki hafta yayına katılamama nedenim bana yapılan baskılar oldu. Korkum olduğu için değil aileme ve 18 yaşındaki çocuğuma yapılan fiili tehdit nedeniyle o programa çıkamadım. Bu konuda İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nı bilgilendirdim. Çocuğumun yanına gitmişler. "Yetim büyümek çok zordur. Annen ve babana bunu ilet" şeklinde kızımı 2 kişi tehdit etmiş. Biz o şahısları adli makamlara şikayet ettik. Mobese kayıtlarını da takip edecekler. Tehdit Battal Bey'in adıyla geldiği için onu söylüyoruz ama gerekli merciiler incelmeyi yapıp bu olayın perde arkasını aydınlatacaklar. Ben her tarafa gereken şikayetimi yaptım. Korktuğum bir şey yok.

"İLGİ GÖSTERMEDİLER"

Ben herkesten başka Fenerbahçeliyim. 15 yaşından beri Fenerbahçe'nin bir sürü maçına gitmişimdir. Fenerbahçe benim kulübümdür ama burada imarda yolsuzluk, usulsüzlük ve rüşvet var. Devletin Savcılığı bana gelen adam suçluymuş muamelesi yaptılar. Savcılık ifademi almadı. Evrak Bakanlığa gönderildi. Bana hep ilgisiz davrandılar. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na bu konuda bilgi verdim.

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?