Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' Hasan Akıncıoğlu'ndan önemli mesaj - Spor Keyfi - Spor Haberleri

Hasan Akıncıoğlu'ndan önemli mesaj

Hasan Akıncıoğlu'ndan önemli mesaj

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor'un çok önemli bir enstrüman olduğunu söyledi.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) 19. Olağan Toplantısı'nda, ''Antalyaspor ve Güncel Gelişmeler'' konulu oturum yapıldı. Bir otelde düzenlenen etkinlikte konuşan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un ligde çok iyi bir konumda olduğunu belirterek, bu başarının uzun soluklu olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve yapılan izleme ve altyapı çalışmalarıyla bu başarıyı gelecek senelere taşımaya gayret edeceklerini söyledi.

Antalyaspor'un ligde kalmasının olmazsa olmazların başında geldiğini kaydeden Akıncıoğlu, ''Şu anda 'hiçbir platformda şampiyonluğa gidiyoruz' demiyorum. Çünkü böyle bir hedefimiz yok. Başarılı bir takımız ve ligde üst sıralardayız. Bizim öncelikli hedefimiz ligde kalıcı bir takım olmak'' dedi.

ANSİAD üyesi de olan Akıncıoğlu, teknik heyetin hiçbir zaman işine karışmadıklarını ve karışmayacaklarını dile getirerek, bu sistemi ilk defa Türkiye'de kendilerinin başlattığını anlattı.

Akıncıoğlu, ''İlk defa teknik direktörümüz futbolun patronu oldu. Her türlü faaliyeti, alınan futbolcunun seçimiyle aynı zamanda alınacak olan futbolcunun maddi yönüyle de her türlü ilişkiyi kurmayı görevini verdik. Kendisi de bu yükü kaldırabilecek bilgi, donanım ve tecrübeye sahip kişidir'' diye konuştu.

Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor'un ligde kalması gerektiğine dikkati çeken Akıncıoğlu, ''Antaya'nın ekonomisi turizme dayalıdır. Turizm denildiği zaman tanıtım lazım. Turisti getirebilmek için de şehrin pazarlanması gerekiyor. Antalya'nın tanıtımı için Antalyaspor çok önemli bir enstrümandır'' dedi.

-''Gazprom ile sponsorluk anlaşması imzalamayı arzu ediyoruz''-
Toplantıda, bir gazetecinin ''Antalyaspor ile Rusya'nın Gazprom şirketi arasında bir sponsorluk anlaşması var mı-'' sorusu üzerine Akıncıoğlu, şunları kaydetti:
''Gazprom yönetim kurulu ile olan temaslarımız devam ediyor. Biz bu işin sonuçlanmasını arzu ediyoruz. Ortada olan birçok gerçek ve kriter, bu sponsorluk anlaşmasını yapılabileceğini bize gösteriyor. İnşallah bunu başarırız. Çünkü bu tür uluslararası bir sponsorluk Antalyaspor'un layık olduğu sponsorluktur. Gazprom üst kurulu yetkililerinin bize söylediklerine göre Türkiye'de başka bir takıma sponsor olmayacaklar. Antalya, sporda bulunduğu konum ve Rusya ile ticaret ilişkileri olarak çok iyi bir yerde. Bu sponsorluk anlaşmasına olumlu bakıyoruz.''

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?