Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' Fikret Orman iddialı açıklamalar - Spor Keyfi - Spor Haberleri

Fikret Orman iddialı açıklamalar

Fikret Orman iddialı açıklamalar

Siyah-beyazlıların başkanı Fikret Orman, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın, Bugün Gazetesi için sorduğu soruları yanıtladı ve gündemi değiştirecek açıklamalar yaptı.

Orman, "Ben Beşiktaş'ta doğru bildiğimiz yolda gidiyorum. Allah'tan başka kimseden korkum yok. Beşiktaş için ne gerekiyorsa, kimseden korkmadan, hiçbir kaygı taşımadan yapıyoruz. Biz burada tarih yazıyoruz" dedi.

İşte Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın çok özel sözleri:

FEDA KAMPANYASI 2 MİLYON DOLAR GETİRDİ AMA BORÇ 330 MİLYON DOLAR

Feda kampanyası maddi bir kampanya değildi. Beşiktaş'ın borcu 585 milyon TL. Biz görevi devraldığımızda borç oranı buydu. Borç bir kampanyayla kapatılacak gibi değil. Yaklaşık 200 bine varan bir tşört satımı oldu. Elde edilen gelir 2 milyon dolar civarında. 330 milyon dolar civarında olan borç 2 milyon dolarla kapatılamaz. Dolayısıyla FEDA, insanları bir hedef üzerinde toparlamayı amaç edinmişti, Bu konuda çok başarılı oldu. Bununla birlikte bazı konularda Beşiktaş öncülük yapacak. FEDA bunu gösteriyor. Herkes istediğini söyleyebilir; ama biz doğru olanı yaptık.

BAŞKAN OLDUKTAN SONRA HAYATIMIN EN ÜZÜCÜ OLAYINI YAŞADIM

Beşiktaş'a başkan olduktan sonra hayatımın en üzüldüğüm dönemlerini yaşadım. Hâlâ yaşamaktayım. Bazı konularda da hayatımın en büyük onurlarını yaşadım. Biz burada bir Tarih yazmaya çalışıyoruz. Allah bize böyle bir durumu nasip etti. Bize verdiği cesaretle kararlılıkla yürüyoruz. Türk sporunda iyi anılabilmek için şerefimizle hakkımızla çalışıyoruz.

KESER DÖNER SAP DÖNER; BİR GÜN GELİR HESAP DÖNER

Başkan olduktan sonra "keşke olmasaydım" demedim; ama çok kızdığım olaylar oluyor. Bu olaylara sebebiyet verenler kendilerini iyi biliyor. Bir laf vardır: "Keser döner sap döner; bir gün hesap döner." Bir gün o hesap döner. Yukarıda Allah var.

HERKES BENİ SEVMEK ZORUNDA DEĞİL

Wiston Churchill, iktidardayken, ülke hissini korumuş ve 2. Dünya Savaşı'nı kazanmış bir lider. 2. Dünya savaşından sonra yapılan anketlerde halkın yüzde 30'u ondan nefret ediyor. Bu kamuoyunun önünde olan bir şey. Dolayısıyla herkes beni sevmek zorunda değil. Ben de beni sevsinler diye şirinlik yapmıyorum. Ben doğru bildiğimi yapıyorum. Vicdanım rahat. Ben Beşiktaş tarihinin çok çalışan, en çok emek harcayan başkanlarından bir tanesiyim.

GEÇEN SEZON KAPALI DOLUYDU AMA BEDAVA DOLUYDU

"Kapalı isterse yönetimler gider" söylemi için diyeceğim şey zaman her şeyi gösterir demek istiyorum. Zaman her şeyi gösterir; benim kimseden korkum olmadığını beni tanıyan herkes bilir. Ben Allah'ın haricinde hiç kimseye verilecek hesabım yok. Taahüdüm de yok. Kapalı ismi kapalı, parayı veren herkese açık. Ben sadece oraya biletsiz girişi engelliyorum. İkincisi geçen sene kapalı tribünde, bunları Kayserispor maçından sonra açıklayacağım, ilk haftada kaç liralık bilet satılmış, kaç liralık gelir elde edilmiş, bu sene kaç tane kombine satılmış kaç liralık gelir elde edilmiş bunların hepsini açıklayacağım. Göreceksiniz kapalı dolu, ama bedava dolu. Bu sene boş gözüküyor; ama parasıyla gözüküyor. Geçen sezon kapalı da yarım sezonda yapılan tahsilat yaklaşık olarak 3 buçuk milyon TL civarında; biz şu anda 5'i geçmiş durumundayız. Parasını ödeyenler alıyor. Bu her şeyi açıklıyor. Maçtan önce geleceksiniz; 100 tane , 200 tane kartla geleceksiniz. O kartları toplayacaksın dışarı vereceksin. Maç başlamadan 10 dakika önce geleceksin, "bunlar çalışmıyor, çalışmıyor" diyerek kapıları kıracaksın, sonrasında orada oturan adamı döveceksin, oraya aileler gelemeyecek. Böyle bir şeye müsaade etmem ben.

ALLAH'TAN BAŞKA KİMSEYE HESAP VERMEM 

(1 / 3)

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?