Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' F.Bahçe'yi Şener şampiyon yaptı - Spor Keyfi - Spor Haberleri

F.Bahçe'yi Şener şampiyon yaptı

F.Bahçe'yi Şener şampiyon yaptı

Trabzonspor'da geçen cumartesi günü yapılan mali genel kurulun tartışması bitmek bilmiyor. İbrahim Hacıosmanoğlu kendisine yönelik açıklamalara sert cevaplar verdi..


Eski yönetici ve başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Şike yasasının değişmesine imza koyarak Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu tescilleyenin kendisi olduğunu unutan Sayın Şener bilmeli ki şahsım ve bütün Trabzon sevdalıları bunu asla unutmayacak" dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yaptığı açıklamada, kongrede konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu suçlayarak, "Hacıosmanoğlu da tabi habersiz bazı şeylerden. Karabük başkanıyla konuşmasından misal vermesi, bu kongreye yakışmaz. Çünkü Trabzonspor kongresi beyaz gömlekli insanlarla dolu. Şike sürecinin göbeğindeki bir adamla telefonla konuşması ve onu orada aktarması şık değil" ifadesini kullanmıştı.

SADRİ ŞENER İLE KONUŞTUK

Trabzonspor'un eski başkan yardımcısı ve geçtiğimiz kongredeki başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Sadri Şener'e yazılı bir açıklamayla yanıt verdi. Hacıosmanoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Sadri Şener'in yaptığı talihsiz açıklamaları şaşkınlıkla ve hayretle takip ettim. Trabzonspor Mali Genel Kurulu'nda başkanın ve yönetimin yaptığı yanlışları dile getirip ders alınmasını istemiştik. Kulübümüzün manevi şahsiyetini korumasını beklediğimiz, kongrede çıkıp eleştirilerimize yanıt verme cesareti bile bulamayan Sadri Şener'in kendisini düzelteceğini düşünürken bu tür açıklamada bulunması bizi derin bir üzüntüye itti."

"SİSTEMATİK OPERASYONUN BİR PARÇASI"

İbrahim Hacıosmanoğlu, gelinen noktada Sadri Şener'in yanlışlarına devam etme arzusunda olduğunu da ileri sürerek sözlerine şöyle devam etti:

"Gerçekte yapması gerekenleri bugüne kadar yapmadığı gibi bundan sonra da yapmayacağı açıkça görülüyor. Oysa bizim en başından beri söylemlerimiz, şike soruşturması sürecinde yaptığı yanlışları gerçek boyutu ile ortaya koymak ve Trabzonsporlular'ı aydınlatmaktı. Yaşanan bu talihsiz süreçte Sadri Şener'in, kadim dostu Aziz Yıldırım'ı ve onun başkanı olduğu Fenerbahçe'yi kurtarmak için nasıl mücadele ettiğini, sistematik olarak yürütülen bu operasyonun bir parçası olduğunu dün gibi aklımızda tutuyoruz."

FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLUĞUNU TESCİLLEDİ

Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener'in 6222 sayılı şike yasasının değişmesine imza koyarak Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu tescillediğini de ileri sürerek, "Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu tescilleyenin kendisi olduğunu unutan sayın Şener bilmeli ki, şahsım ve bütün Trabzon sevdalıları bunu asla unutmayacaktır. TFF seçimlerinde her zaman Aziz Yıldırım'ın yanında yer alan, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan yana tavır alarak bu kulüplerin istediği yönetim kurullarının oluşumuna katkı sağlayan Sadri Şener'in bu ihanetleri de asla unutulmayacaktır" dedi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, konuşmasının sonunda Sadri Şener'i seçimli kongre kararı almaya davet etti.

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?