Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' Dörtlü Finaller İstanbul'da - Spor Keyfi - Spor Haberleri

Dörtlü Finaller İstanbul'da

Dörtlü Finaller İstanbul'da

Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finalleri'nin ev sahipliğini aldı.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu'nun (CEV) Lüksemburg'ta yapılan toplantısında, Avrupa Şampiyonlar Ligi play-off kura çekiminin yanı sıra Dörtlü Finaller'e ev sahipliği yapacak kulüp de belirlendi.

CEV, 9-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek Dörtlü Finaller'in ev sahipliğini Galatasaray Daikin'e verdi. Sarı-kırmızılı ekip böylece play-off turunu atlayarak, doğrudan Dörtlü Finaller'e katılma hakkını elde etti. 
 
Aslan'da müjde, Vakıfbank ve Eczacıbaşı'nda risk!

Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finalleri'nin ev sahipliğini aldı ve finallere doğrudan katılma hakkını elde etti.  
 

Avrupa Voleybol Konfederasyonu'nun (CEV) Lüksemburg'ta yapılan toplantısında Avrupa Bayanlar ve Erkekler Şampiyonlar Ligi 12'li Play-Off Turu eşleşmelerinin yanı sıra Dörtlü Finaller'e ev sahipliği yapacak kulüpler de belirlendi. 

Bayanlarda Galatasaray Daikin, erkeklerde ise Rus Lokomotiv Novosibirsk Dörtlü Finaller'in ev sahipliğini alarak, finallere doğrudan katılma hakkı kazandılar. Dörtlü Finaller, bayanlarda 9-10 Mart, erkeklerde ise 16-17 Mart tarihlerinde düzenlenecek. 

Toplantı sonunda ayrıca 12'li play-off eşleşmeleri de belli oldu. Deplasmanlı lig usulüne göre iki maç üzerinden oynanacak 12'li Play-off Turu'nda iki galibiyet alan taraf bir üst tura yükselecek. Galibiyetlerin eşitliği durumunda 2. maçın bitiminde ''altın set'' oynanacak ve altın seti alan takım tur atlayan taraf olacak. 

Play-Off'larda ilk maçlar 15-17 Ocak 2013, ikinci maçlar ise 22-24 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak ve 6'lı Play-Off Turu ise gelecek yıl Şubat ayının ilk iki haftasında oynanacak. 

12'li Play-Off Turu'nda eşleşmeler şöyle: 
-Bayanlar- 
RC Cannes (Fransa) - Rabita Bakü (Azerbaycan)
Dinamo Moskova (Rusya) - Dinamo Kazan (Rusya)
Asystel Carnaghi (İtalya) - Eczacıbaşı VitrA
Atom Trefl (Polonya) - Vakıfbank
Schwerıner SC (Almanya) - Unendo Yamamay (İtalya)
Azerrail Bakü (Azerbaycan) - Lokomotiv Bakü (Azerbaycan)

-Erkekler- 
Recycling Volleys (Almanya) - Zenit Kazan (Rusya)
Dinamo Moskova (Rusya) - Trentıno Diatec (İtalya)
Zaksa Kedzıerzyn (Polonya) - Noliko Maaseık (Belçika)
Arkas Spor - PGE Skra (Polonya)
Asseco Resovia (Polonya) - Lube Banca Marche (İtalya)
ACH Volley (Slovenya) - Bre Banca Lannutti (İtalya) 

-Dörtlü finallerde aynı ülkeden en fazla 2 takım yer alabiliyor- 
Bu arada CEV kuralları gereği Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finalleri'nde aynı ülkeden en fazla iki takım yer alabiliyor. Bu nedenle CEV, play-off'larda aynı ülke takımlarını birbirleriyle eşleştirerek takımlardan birini eleme yoluna gidiyor. 

Ev sahipliğini alan Galatasaray Daikin Dörtlü Finaller'e doğrudan katılma hakkı elde ederken, elenme riski Vakıfbank ve Eczacıbaşı VitrA için hala devam ediyor. 

12'li Play-Off Turu'nda farklı takımlarla eşleşen iki Türk temsilcisinden biri bu turda elenmediği takdirde CEV, 6'lı Play-Off Turu'nda Vakıfbank ile Eczacıbaşı VitrA'yı eşleştirmek zorunda kalacak.  

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?