Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19

Strict Standards: Non-static method LIB::yansit() should not be called statically in /home/sporkeyf/public_html/_sistem/altyapi.php on line 19
1062 : Duplicate entry '8204160' for key 'PRIMARY' Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları - Spor Keyfi - Spor Haberleri

Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Avrupa Ligi gruplarında son hafta maçlarında bir üst tura yükselen takımlar belli oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta son hafta maçları oynandı.Bir üst tura çıkmayı önceden garantileyen (C) Grubu'ndaki temsilcimiz Fenerbahçe, formalite olarak çıktığı gruptaki son maçında Borussia Mönchengladbach'a 3-0 mağlup oldu. Fenerbahçe, 13 puanla grubu lider tamamlayıp bir üst tura çıkarken, Borussia Mönchengladbach ise 11 puanla ikinci olarak gruptan çıkmayı başardı. Gruptaki diğer maçta AEL Limassol, sahasında Marsilya'yı 3-0 yenerken, bu iki takım da Avrupa kupalarına veda etti.

UEFA Avrupa Ligi gruplarında son hafta maçlarında alınan sonuçlar ve bir üst tura yükselen takımlar şöyle:

A Grubu (Liverpool lider, Anzhi ikinci olarak gruptan çıktı)

Udinese 0 - 1 Liverpool

Young Boys 3 - 1 Anzhi Makhachkala

B Grubu (Viktoria Plzen lider, Atletico Madrid ikinci olarak gruptan çıktı)

Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Academica

Viktoria Plzen 1 - 0 Atletico Madrid

C Grubu (Fenerbahçe lider, Borussia Monchengladbach ikinci olarak gruptan çıktı)

AEL Limassol 3 - 0 Marseille

Fenerbahçe 0 - 3 Borussia Monchengladbach

D Grubu (Bordeaux lider, Newcastle United ikinci olarak gruptan çıktı)

Bordeaux 2 - 0 Newcastle United

Maritimo 2 - 1 Club Bruges

E Grubu (Steaua Bucuresti lider, VfB Stuttgart ikinci olarak gruptan çıktı)

FC Copenhagen 1 - 1 Steaua Bucuresti

VfB Stuttgart 0 - 1 Molde

F Grubu (Dnipro lider, SSC Napoli ikinci olarak gruptan çıktı)

Dnipro 4 - 0 AIK

SSC Napoli 1 - 3 PSV Eindhoven

G Grubu (Genk lider, Basel ikinci olarak gruptan çıktı)

Genk 0 - 0 Basel

Sporting Lisbon - Videoton Fehervar (Yoğun yağmur yağışı nedeniyle maç ertelendi)

H Grubu (Rubin Kazan lider, Inter ikinci olarak gruptan çıktı)

Inter 2 - 2 FK Neftchi

Partizan Belgrad 1 - 1 Rubin Kazan

I Grubu (Lyon lider, Sparta Prague ikinci olarak gruptan çıktı)

Athletic Bilbao 0 - 0 Sparta Prague

Lyon 2 - 0 Ironi Kiryat Shmona

J Grubu (Lazio lider, Tottenham ikinci olarak gruptan çıktı)

Maribor 1 - 4 Lazio

Tottenham 3 - 1 Panathinaikos

K Grubu (Bayer Leverkusen lider, Metalist Kharkiv ikinci olarak gruptan çıktı)

Bayer Leverkusen 1 - 0 Rosenborg

Rapid Wien 1 - 0 Metalist Kharkiv

L Grubu (Hannover 96 lider, Levante ikinci olarak gruptan çıktı)

Levante 2 - 2 Hannover 96

Twente 1 - 3 Helsingborg

BENZER KONULAR

YORUMLAR

comments powered by Disqus
Puan Durumu
Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar ligi
UEFA Avrupa ligi
Alt lig

ANKET

Bu Senenin Favori Takımı Kim ?